Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Cytrynian sildenafilu – co to jest i jakie ma wskazania?

Cytrynian sildenafilu – co to jest i jakie ma wskazania?

Wielu mężczyzn zgłasza bardzo poważne problemy ze swoją sprawnością seksualną. Jednakże niewielki ich odsetek trafia do lekarza. Jeśli przyczyna nie zostanie określona, problem będzie się pogłębiał. Tymczasem można sobie samemu pomóc. Bardzo dobrym na to sposobem jest sięgnięcie po lek, który zawiera w sobie . Jest to substancja czynna, która powoduje znaczne zwiększenie możliwości seksualnych i to w stosunkowo krótkim czasie.

Czym jest cytrynian sildenafilu?

Czym tak naprawdę jest owa substancja? Jest to pewien związek organiczny, który zasadniczo jest stosowany do leczenia zaburzeń erekcji. Poza tym zastosowaniem można także wskazać na leczenie nadciśnienia płucnego. To pierwsze zastosowanie jest jednak znacznie bardziej popularne. Substancja ta jest nam znana od roku 1983, gdy została opatentowana. Leków, które ją zawierają mamy kilka, a ilość tejże substancji w leku może wynieść od 25 do 100 mg. Współcześnie spotykamy również leki z większą dawką. Jednakże nie jest ona wymagana, aby móc mówić o zadowalającym działaniu. Poza tym zwiększona dawka może wiązać się z pewnymi działaniami niepożądanymi. Do najpopularniejszych leków zawierających cytrynian sildenafilu możemy zaliczyć:

  • kamagrę w tabletkach,
  • kamagrę w żelu,
  • kamagrę w formie gumy do żucia,
  • cenforce,
  • viagrę,
  • cobrę,
  • superkamagrę

Jak stosować ?

Jedną z kluczowych kwestii jest sposób stosowania leków z cytrynianem sildenafilu. Jedną tabletkę należy przyjąć na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Dokładny czas mamy podany na opakowaniu leku. Substancja czynna powoduje zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych prącia i możliwość uzyskania satysfakcjonującego wzwodu. Lek ten nie zastąpi elementu podniecenia. Nie jest on niczym magicznym, ale jest wspomaganiem problemów z erekcją. Sildenfilu nie należy przyjmować wraz z posiłkiem, a tym bardziej nie wolno go przyjmować wraz z alkoholem. Na pewno jednakże jest to substancja sprawdzona, jako bardzo skuteczna w problemach seksualnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *