Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Jak oszczędzać na leczeniu?

Co lepiej Luxmed czy Medicover?

Warto dbać o zdrowie – to fakt, ponieważ w zdrowym ciele zdrowy duch. Ale oprócz wysokiej jakości życia możesz także zaoszczędzić. Dowiedz się jak?

Jak oszczędzać na leczeniu?

Niestety publiczna służba zdrowia nie jest w stanie zapewnić usług w odpowiednim czasie. Co za tym idzie zapisy i czas oczekiwania na wizytę lub zabieg trwa czasem nawet kilka miesięcy (w ekstremalnych sytuacjach nawet lat). W przypadku niektórych dolegliwości czas nie jest sprzymierzeńcem (stan zdrowia może się pogorszyć). Jakie jest podstawowe rozwiązanie? Prywatne wizyty – niestety wiąże się to ze sporymi wydatkami (pojedyncza wizyta, w zależności od specjalisty kosztuje od 100 do 500 zł). Dlatego, aby uniknąć kilkumiesięcznego oczekiwania na wizytę oraz ogromnych wydatków związanych z prywatną praktyką – możesz wybrać pakiety medyczne.

Do najbardziej popularnych w Polsce można zaliczyć czy . W ich ofertach znajdziesz specjalistów w wielu dziedzinach, czynnikiem sprzyjającym jest także paleta opcji dzięki dostosujesz usługę do swoich indywidualnych potrzeb. Aktualnie ich placówki znajdziesz we wszystkich dużych miastach Polski (ceny w poszczególnych miastach mogą się różnić). Odpowiedź na odwieczne pytanie jak oszczędzać na leczeniu oraz inne rozwiązanie które pomogą Ci odciążyć swój domowy budżet, a co za tym idzie zaoszczędzić pieniądze znajdziesz na stronie Finagoo http://finagoo.pl/zdrowie-i-zycie/oszczedzac-wizytach-u-lekarzy/.

Co lepiej Luxmed czy Medicover?

Szukając rozwiązania dla siebie znajdziesz wiele możliwości – niektóre pakiety możesz znaleźć już nawet za 30 zł/miesięcznie to najtańsze pakiety medyczne. W przypadku Luxmed możesz zdecydować się na pakiet ekonomiczny w cenie 39 zł za miesiąc (dzięki temu masz dostęp m.in. do internisty, laryngologa, dermatologa, okulisty, lekarza rodzinnego, urologa, pulmonologa czy ginekologa). Ale to nie wszystko w pakiecie ekonomicznych masz także dostęp do podstawowych badań diagnostycznych oraz konsultacyjne zabiegi laboratoryjne. Oczywiście jeżeli chcesz poszerzyć swój pakiet w Luxmed, możesz skorzystać z najwyższej opcji za 125 zł/miesięcznie.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Medicover – najtańszy pakiet to koszt na poziomie 42 zł/miesięcznie (dzięki temu masz dostęp do podobnych specjalistów co w przypadku Luxmed). Również w przypadku Medicover możesz poszerzyć swój pakiet do wersji Premium – która kosztuje niecałe 150 zł/miesięcznie. Luxmed czy Medicover? Ich pakiety są do siebie bardzo zbliżone – wszystko zależy od Ciebie i twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *