Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Seks i alkohol – udany związek?

Alkohol rozluźnia i powoduje, że stosunek seksualny jest bardziej udany? Nic bardziej mylnego. Alkohol tak naprawdę powoduje zmniejszenie szans na udane życie seksualne. Być może mamy więcej odwagi, jesteśmy bardziej rozluźnieni, ale tak naprawdę możliwości seksualne naszego organizmu są znacznie mniejsze i tym samym szansa na udany stosunek, na erekcję, na wzwód znacząco maleją. Dotyczy to również kobiet, które nie są w stanie uzyskać pełnej satysfakcji z seksu.

Diagnostyka problemu

Alkohol jest oczywiście dla ludzi, można go stosować w odpowiednich ilościach, ale z drugiej strony musimy jasno zaznaczyć, że w przypadku, gdy mamy do czynienia z pewnymi problemami w łóżku, to alkohol należy odstawić, a przynajmniej znacząco go ograniczyć. Owe problemy z uzyskaniem pełnej satysfakcji z seksu mogą bowiem mieć bardzo różne podłoże, mogą leżeć w bardzo różnych miejscach i tym samym nie możemy jasno od razu stwierdzić, gdzie owe przyczyny leżą. Na pewno możemy w tym miejscu wskazać na:

  • różne choroby, przebyte choroby lub te, które są aktualne
  • stres, niewłaściwa dieta, papierosy
  • problemy natury psychicznej, problemy w związku

Wskazaliśmy na najważniejsze, najczęściej występujące przyczyny obniżenia sprawności seksualnej mężczyzn, aczkolwiek na pewno nie są jedynymi. Ich rozwiązanie wymaga konkretnej diagnostyki, wymaga pójścia do lekarza, aczkolwiek jednocześnie też możemy sięgnąć po środki doraźne, jak chociażby po Kamagrę. Lek ten jest bardzo bezpieczny, jest to lek, który na pewno działa, jest bardzo skuteczny. Powoduje zwiększony napływ krwi do ciał jamistych prącia, a tym samym możemy mówić o większym wzwodzie, o znacznie lepszej jakości erekcji, a tym samym możemy mówić o większej satysfakcji z życia seksualnego. O rozwiązywaniu problemów seksualnych przeczytasz również TUTAJ.

O jakość naszego życia seksualnego powinniśmy dbać najlepiej jak to tylko możliwe, powinniśmy unikać tego, co nam szkodzi, ale jeśli już nas pewne problemy dotykają, to powinniśmy zdecydowanie udać się do lekarza, który nam w tym pomoże.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *