Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Otwarcie firmy związane z usługami transportowymi wszelkiego typu, jest dość skomplikowane oraz mozolne. Co ciekawe nie wystarczy jednorazowa wizyta w urzędzie miasta lub gminy, jak bywa w przypadku założenia większości działalności gospodarczej. Tu się nieco nachodzić oraz natrudzić, aby dopilnować wszelkich formalności.
Poza samym założeniem działalności transportowej musimy uzyskać prawą zgodę na podstawie licencji, jaka także musimy mieć osobiście lub trzymać na stałe zatrudnioną osobę, jaka dysponuje taką licencję.
Także musimy ustalić czy planujemy oferować usługi wyłącznie w kraju, czy także za granicą, jeżeli tak to właśnie w tym elemencie mamy podwójną robotę, bowiem musimy sklecić dwa wnioski o przyznanie prawa do oferowania usług przewozowych. Jeden wniosek do Starostwa Powiatowego, natomiast kolejny, niemal identyczny, ale w wersji angielskiej do Biura Do Spraw Transportu Zagranicznego.
Pełna procedura jest kłopotliwa, jednakże do przejścia, twierdzi właściciel Krakowskiej firmy: transport mebli kraków.

1 Comment

  1. Ryan napisał(a):

    Właściwy moment jest wtedy, kiedy nie ma tego strachu, tylko tęsknota, marzenie, pokłady miłości do zrealizowania w ten sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *