Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Aparaty słuchowe – Wrocław

Aparaty słuchowe – Wrocław

Zakup odpowiedniego aparatu słuchowego nigdy nie jest kwestią łatwą. Dzieje się tak dlatego, że ceny tych urządzeń wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, przy czym nie zawsze możliwe jest uzyskanie refundacji z . Jako protetycy słuchu z bogatym doświadczeniem w branży doskonale rozumiemy ten problem, a wykorzystując swoją wiedzę, staramy się dobrać dla naszych klientów jak najlepsze rozwiązanie.

Czym cechuje się dobry aparat słuchowy?

Powyższe pytanie, które często zadają nasi klienci, nie posiada prostej i jednoznacznej odpowiedzi. dobierane są przez nas na podstawie indywidualnego podejścia do każdego klienta, na dodatek w oparciu o konieczne . Ponieważ rynek aparatów słuchowych uległ na przestrzeni lat gwałtownemu rozwojowi,  spersonalizowanie urządzenia do oczekiwań użytkownika ma kluczowe znaczenie. Aby tego dokonać, przeprowadzamy szereg zabiegów, które uwzględniają:

  • – badania otoemisji akustycznej, audiometrii impedancyjnej, testy ABR oraz ASSR, zależnie od klienta;
  • – interpretację uzyskanych wyników badań;
  • – dobór aparatu słuchowego.

Zobacz więcej w serwisie www.swiatsluchu24.pl

Proponujemy najlepszej jakości aparaty słuchowe. również należy do miast, w których pracujemy. Mamy jednak świadomość, że niektórzy klienci wymagają podejścia bardziej indywidualnego. To dlatego w naszej ofercie znajduje się dojazd wprost do klienta.

Aparaty słuchowe – Wrocław

Wśró oferowanych przez nas aparatów słuchowych znaleźć można wiele odmiennych rozwiązań technologicznych, których mogą potrzebować nasi klienci. Istniejące na rynku modele można podzielić na trzy główne kategorie.

Karmienie dziecka - zobacz na Ceneo

Pierwszą z nich są aparaty słuchowe zauszne, czyli jedno z rozwiązań klasycznych. Cechują się one dużą wytrzymałością, a ich forma preferowana jest przez osoby starsze.

Drugą kategorią, na którą warto zwrócić uwagę, są aparaty ze słuchawką. Przypominają tradycyjny model aparatu zausznego, jednak dodatkowa słuchawka zapewnia o wiele lepszy odbiór napływających z zewnątrz bodźców dźwiękowych.

Ostatnią kategorią są aparaty słuchowe niewidoczne, czyli wewnątrzuszne i wewnątrzkanałowe. Ze względu na niewielki rozmiar oraz niezauważalność, preferowane są przez kobiety oraz wszystkie osoby, które chciałyby zamaskować problem ze słuchem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *