Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Bambus dobry na wszystko

Bambus dobry na wszystko

Akcesoria dla z włókien bambusowych są ostatnio bardzo popularne, ze względu na swoje dobroczynne właściwości.

Otulacze bambusowe – idealne okrycie, na każdą pogodę

Latem, gdy na dworze panują upały, młode mamy zastanawiają się, jak okryć maleństwo na spacerze lub podczas domowej drzemki. Nawet jeżeli temperatura jest bardzo wysoka, zdecydowanie lepiej się śpi pod przykryciem, dlatego tak ważne jest, aby było ono odpowiednio dobrane do panującej temperatury. Otulacz bambusowy ma właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako okrycie dla dziecka podczas upałów. Skutecznie ochroni dziecko przed przegrzaniem, zapewniając ciału przyjemne ochłodzenie. Podczas letnich spacerów skutecznie zabezpiecza dziecko w wózku przed słońcem.

W chłodny dzień natomiast połączenie bambusa i muślinu przytulnie ochroni dziecko przed chłodem, a jeżeli temperatura tego wymaga, pomocne będą kocyki Minky i Velvet, które w połączeniu z otulaczem bambusowym poradzą sobie nawet z chłodem na jesiennym spacerze.

Bambusowe sny

Otulacze bambusowe sprawdzą się również, jako nieodłączny towarzysz snu. Dziecko odpowiednio otulone czuje się bezpiecznie, śpi spokojnie, nie wybudza się przez odruchy moro, a dodatkowo ma zapewnioną odpowiednią temperaturę.

Bambus na alergie

Otulacze bambusowe i pieluszki bamboo muślin to akcesoria idealne dla z problemami skórnymi. Alergie skórne to bardzo częsty problem wśród niemowlaków, utrudniają one spokojny sen i normalne funkcjonowanie w ciągu dnia. Popularne tekstylia dziecięce często okazują się nieodpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka i powodują nieprzyjemne podrażnienie lub wręcz nasilają reakcje alergiczne.

Otulacze bambusowe i pieluszki muślinowe są zbawieniem dla delikatnej, alergicznej skóry dziecka.

Karmienie dziecka - zobacz na Ceneo

Warto zapłacić więcej za naturalne, certyfikowane akcesoria dla dzieci, szczególnie te, które będą użytkowane każdego dnia i zapewnią dziecku spokojny i bezpieczny sen.

Polecamy sklep Makaszka.pl a w nim wiele bambusowych artykułów dla najmłodszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *