Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Co nas truje? Oczyszczanie jelit

Co nas truje? Oczyszczanie jelit

Oczyszczanie jelit jest w dzisiejszym czasie niezbędną czynnością, jaką każdy z nas raz na jakiś czas powinien praktykować. Zbyt duże przyjmowanie antybiotyków, jedzenie nie małej ilości słodyczy, ciasta drożdżowego, nabiału, a także nieprawidłowe zestawianie produktów w diecie sprzyja zagnieżdżeniu się w przewodzie trawiennym złych bakterii, grzybów, drożdży.

Toksyny

Te wszystkie mikroorganizmy przemieszczają się do śluzówki dróg pokarmowych pożywiając się naszymi krwinkami i usuwają „w nas” trujące produkty fizjologiczne – „toksyny”. Toksyny te są przyczyną bólów głowy, różnorodnego rodzaju uczuleń, angin, katarów, częstych zapaleń oczu, nerek, mocnych bólów żołądka, wątroby, zmęczenie itd. Działalność tych bakterii w naszym ciele często bywa całkiem nieprzewidziana. Niszcząc zdrową mikroflorę, bakterie chorobotwórcze wytwarzają dysbakteriozę, na którą choruje, według danych specjalistów, do 80% społeczeństwa, niezależnie od wieku. Regularne oczyszczanie organizmu jest, więc niezbędne, aby przeciwdziałać tym wszystkim złym skutkom i niechcianym symptomom.

Preparaty służące do pełnego oczyszczania jelit

Do pełnego oczyszczania jelit jest konieczny zestaw trzech świetnych preparatów, które bardzo szybko poradzą sobie z zatruciem jelit, jak i całego organizmu. Pure Yucca mieści w sobie cudowną roślinę Yukkę, która posiada super moc i oczyszcza kosmyki jelita grubego, regeneruje jego błonę śluzową, dzięki czemu oczyszcza i regeneruje jelita. Nopalin natomiast to rodzaj kaktusa, który usuwa z Twoich jelit złoża kamieni kałowych, a włókno błonnika jest pożywką dla dobrej flory bakteryjnej jelit.

Suplementy diety

Poza tym Nopalin odtruwa, ułatwia wypróżnianie, likwiduje wzdęcia i kolki – skutki złego odżywiania. Probio Balance mając pałeczki kwasu mlekowego zaopatruje się w powłokę, która przykrywa śluzówkę jelita, mająca właściwości ochronne, metaboliczne i uszczelniające jelita. Nareszcie już wiesz, dlaczego trzeba robić sobie oczyszczanie jelit. Ten zestaw 3 suplementów pomoże Ci zadbać o utrzymanie potrzebnej higieny i pomoże Ci pozbyć się szkodliwych bakterii, a przede wszystkim uodporni Twój organizm.

Opracowane przez: ZdrowyWrocław