Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Depilacja laserowa – gdzie we Wrocławiu?

Depilacja laserowa - gdzie we Wrocławiu?

Depilacja laserowa to niezwykle popularny zabieg, oferowany przez coraz więcej nowoczesnych gabinetów kosmetycznych. Rynek zabiegów depilacji laserowej, oferowanych przez wrocławskie salony kosmetyczne jest niezwykle prężny, jednak nie każdy salon posługuje się najnowocześniejszym typem laserów. W ofercie salonu PIU DAY SPA odnaleźć można niezwykle rozbudowaną, bogatą ofertę zabiegów depilacji.

Rynek zabiegów depilacyjnych we Wrocławiu

Wrocław jest idealnym miejscem do działania branży kosmetycznej. Wiele mieszkanek tego pięknego miasta dba o swoją urodę, decydując się na zabiegi mające na celu usunięcie nadmiernego owłosienia. Mieszkanki Wrocławia są kobietami atrakcyjnymi, dbającymi o swój nie naganny wygląd. Prezentują swoje zadbane, powabne ciała na wielu miejskich kąpieliskach, oraz na Wrocławskim Aquaparku, dla tego bardzo ważne jest. by pamiętały o zabiegu depilacji laserowej. Dzięki temu będą mogły cieszyć się nienagannie gładką skórą, i estetycznym wyglądem okolic bikini. Nic nie pożądanego nie będzie wystawać spod nawet najbardziej kuszącego stroju kąpielowego.

Gdzie nas znaleźć

Profesjonalny Instytut Urody Piu Day Spa znajduje się na ulicy Kasprowicza 95/3 we Wrocławiu. Posiada w swej ofercie najnowocześniejsze zabiegi pielęgnacyjne dla ciała i twarzy. Oferuje stylizację rzęs i paznokci, a także oprawy oczu. Zadowolone klientki mogą skorzystać z bogatej oferty Strefy SPA. Specjalizujemy się szczególnie w zabiegach depilacji laserowej, przeprowadzanych na sprzęcie najwyższej jakości.

Najskuteczniejsza depilacja laserowa we Wrocławiu

Zabiegi depilacji laserowej oferowanej przez Salon Piu Day SPA przeprowadzane są na sprzęcie najwyższej klasy. Wykorzystywany w zabiegach jest pierwszy w Polsce diodowy laser światłowodowy Chromatica Platinum XL. Zabiegi usuwania zbędnego owłosienia, wykonywane za pomocą tego urządzenia charakteryzują się skutecznością oraz długotrwałymi efektami. Wykorzystana została nowoczesna technologia światłowodu, użyta w celu transmisji impulsu świetlnego.

Sekret działania najskuteczniejszego we Wrocławiu lasera, wykorzystywanego w zabiegach depilacji

Zasada działania lasera Chromatica Platinum XL jest fenomenalna, oraz zasługuje na szczególną uwagę wśród laserów używanych w Polsce. Laser diodowy emituje świtało o długości fali 810 nm. Fala ta jest w znaczymy zakresie absorbowana prze znajdującą się w skórze melaninę. Ponad to penetracja fali obejmuje także położone głębiej obszary, łącznie ze splotem naczynek włosowatych, które znajdują się w brodawce włosa. Dzięki tak wszechstronnemu działaniu lasera, możemy cieszyć się długotrwałymi efektami usunięcia nadmiernego owłosienia. Zabieg powinien być powtarzany co cztery do pięciu tygodni, co pozwoli na sukcesywne pozbywanie się owłosienia. Zadowalający, ostateczny efekt, osiąga się zazwyczaj po od czterech do ośmiu zabiegach, w zależności od indywidualnych preferencji klienta

Opracowane przez: ZdrowyWrocław

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *