Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Idealny prezent dla rowerzysty!

Idealny prezent dla rowerzysty!

Znalezienie idealnego prezentu dla bliskiej nam osoby zawsze jest nie lada wyzwaniem. Chcielibyśmy, aby prezent był oryginalny i praktyczny, ale przede wszystkim naprawdę cieszył.

Znalezienie idealnego prezentu dla bliskiej nam osoby zawsze jest nie lada wyzwaniem. Chcielibyśmy, aby prezent był oryginalny i praktyczny, ale przede wszystkim naprawdę cieszył. Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować uwielbia jeździć na rowerze to może warto rozejrzeć się za prezentem związanym z jej pasją? Poniżej znajdują się pomysły na idealny prezent dla rowerzysty, w różnych kategoriach cenowych.

Po pierwsze niezbędne dodatki i akcesoria. Na rynku znaleźć można wiele dodatków i naprawdę przydatnych gadżetów. Jeżeli ktoś często jeździ na rowerze na pewno doceni praktyczny prezent.

Rękawiczki rowerowe

To absolutny must have każdego zapalonego rowerzysty. Rękawiczki chronią stawy dzięki swoim żelowym wkładom. Dodatkowo chronią przed zimnem i wiatrem, jakie towarzyszą codziennej jeździe.

Bidon

To bardzo prosty prezent i podstawowe wyposażenie każdego rowerzysty. Na rynku znaleźć można jednak bidony w bardzo różnych wzorach. W końcu bidonów nigdy za wiele!

Narzędzia rowerowe

Komplet niezbędnych narzędzi w poręcznym opakowaniu lub po prostu pompka do roweru na pewno są w stanie uratować z niejednej opresji. Takie narzędzia obowiązkowo powinny towarzyszyć każdemu rowerzyście. To pomysł na bardzo praktyczny prezent.

Bezpieczne gadżety

Idealnym pomysłem na prezent będą dodatki, które zadbają o bezpieczeństwo bliskiej nam osoby. Wśród takich gadżetów może znaleźć się kask, ochraniacze na kolana, nowy designerski dzwonek rowerowy czy dodatkowe oświetlenie. Oprócz prezentu podarujemy dodatkowy komfort i bezpieczeństwo.

Licznik rowerowy

Pasjonaci jazdy na rowerze zwykle chcą wiedzieć jaki dystans pokonali. Licznik rowerowy może im w tym bardzo pomóc. Dodatkowo wskazuje prędkość, czas czy ilość spalanych kalorii. Dobre rozwiązanie również dla osób, które jazdę na rowerze traktują jako element treningu.

Profesjonalna odzież

Specjalna odzież dla rowerzystów chroni przed złymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki niej nawet w chłodne i deszczowe dni nie trzeba rezygnować z przejażdżki.

Uchwyt do telefonu

W dzisiejszych czasach ludzie nie rozstają się ze swoimi smartfonami. Również podczas jazdy na rowerze potrzebujemy kontaktu ze światem. Uchwyt przyczepiany na kierownicę pozwala bezpiecznie poruszać się z telefonem.

Kamera sportowa

Kamerka umieszczana na rowerze rejestruje nasze przejażdżki. Może służyć do nagrywania widoków lub do rejestrowania zdarzeń na drodze. Przydatna zwłaszcza, jeżeli rowerzysta dużo porusza się po ruchliwych ulicach.

Kosze, bagażniki i torby rowerowe

Dodatkowe, bezpieczne miejsce na wszystkie niezbędne podczas wycieczki przedmioty zawsze jest mile widziane. Sklepy rowerowe oferują wiele tego typu produktów. Możemy wybierać w wielu wielkościach i kształtach.

Jeżeli nadal nie znalazłeś idealnego prezentu możesz po prostu skorzystać z karty podarunkowej. Większość dużych sklepów sportowych ma je w swojej ofercie. Osoba, którą chcesz obdarować sama zdecyduje co jest jej najbardziej potrzebne. Unikniesz też zdublowanych lub nieudanych prezentów.

Po więcej inspiracji na prezent dla rowerzysty zajrzyj także tu.

Opracowane przez: ZdrowyWrocław

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *