Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Internetowy serwis opakowań z nadrukiem – zaprojektuj i zamów

Internetowy serwis opakowań z nadrukiem – zaprojektuj i zamów

Zastanawiałeś się czy bez wychodzenia z domu możesz zakupić opakowanie z nadrukiem zaprojektowane według własnego pomysłu. Okazuje się, że taką możliwość daje Ci serwis internetowy, na którym możesz nie tylko zamówić, ale również zaprojektować wedle uznania opakowanie, które spełni twoje oczekiwania.

Packhelp.com – internetowy serwis opakowań z nadrukiem

Nieraz potrzebowaliśmy zakupić bądź zamówić na specjalną okazję opakowanie, które jest jedyne w swoim rodzaju. Teraz taką możliwość daje Nam serwis Packhelp, który umożliwia zamawianie i projektowanie wedle uznania opakowań z nadrukiem, które spełnią nasze oczekiwania. Wcześniej często kupowane już gotowe opakowania nie zawsze były w porządku, a o projektowaniu własnych pomysłów opakowań mogliśmy tylko pomarzyć. Obecnie Packhelp wychodzi Nam naprzeciw i pomaga spełniać nasze marzenia o idealnym wręcz opakowaniu.

Packhelp, serwis internetowy swoja działalność rozpoczął w ubiegłym roku jako projekt start-up, ale do marca 2017 roku działał pod nazwą zapakuj.to. Platforma skupia w sobie klientów nie tylko z Polski, ale również z krajów Unii Europejskiej. Packhelp umożliwia swoim klientów samodzielne projektowanie i zamawianie opakowań z nadrukiem. Możliwość działalności na skalę europejską to milowy krok w przód ku dalszemu rozwojowi firmy.

Możliwości serwisu

W serwisie internetowym mamy możliwość zamówienia opakowania z nadrukiem własnego pomysłu w minimalnym nakładzie 30 sztuk, a czas oczekiwania na zamówienie to okres 14 dni. Serwis jak na razie działa w trzech wersjach językowych, polskojęzycznej (packhelp.pl), anglojęzycznej (packhelp.com), czy niemieckojęzycznej (packhelp.de). Jak przekonują twórcy platformy, serwis w najbliższym czasie będzie działał także w innych wersjach językowych.

Projektowanie opakowań według własnego pomysłu, a potem ich zamawianie odbywa się w samym kreatorze internetowym. Sama firma w swojej ofercie posiada opakowania fasonowe i klapowe, które są produkowanie zgodnie z projektem danego klienta.

Renoma firmy

Działalność firmy opiera się nie tylko o stałych klientów, ale również otwiera się na nowych. Przez rok swojej działalności zdobyła tylu klientów, że tych wciąż przybywa. Zmiana nazwy serwisu nie wpłynie na ofertę czy cennik firmy, nie zmienią się nawet wartości i cele przez nich samych wyznaczone. Stawia się na minimalizm.

Firma zdobyła swoje uznanie nie tylko w Polsce, ale również we wszystkich 28 krajach Unii Europejskiej. Z usług firmy skorzystali nie tylko pojedynczy klienci, czy małe, średnie sklepy internetowe, lecz także takie firmy jak chociażby Nivea, Reebok czy Uber, a także Prosto, Mustache.pl, SHOWROOM oraz cdp.pl. Znaną firmą zajmującą się grami komputerowymi, która skorzystała z usług Packhelp jest także EA Games.

To tylko pokazuje, jak szybko następuje rozwój firmy i w jakim ten rozwój kierunku zmierza. Od razu wypływamy na szerokie wody. Od roku swej działalności, udowodnili niedowiarkom, jak proste może być zamawianie opakowań. Widać, że firma pragnie się wciąż rozwijać i otwierać się na nowe kraje.

Dowiedz się więcej o opakowaniach typu custom box.

Opracowane przez: ZdrowyWrocław