Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Konto godne polecenia- które wybrać?

Konto godne polecenia

Konto Godne Polecenia to bardzo ciekawa alternatywa. Rachunek jest mało kosztowny i jednocześnie pozwala na szybkie zbieranie punktów payback. Innowacyjne konto pozwala na dodatkowy zysk – dostajemy większą ilość punktów ( za wydane 5 zł otrzymujemy 1 pkt payback).

Warunki stawiane przez placówkę nie są trudne. Co miesiąc musimy wykonać minimum 3 transakcje, a kwota transakcji kartą musi równać się minimum 300 zł. Konto Godne Polecenia już jakiś czas działa w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie zapłacimy za prowadzenie konta, za kartę płatniczą oraz brak tu również miesięcznej opłaty za korzystanie z niej.

Warunki

Ubezpieczenie kart to jedynie 2 zł. Dużym plusem jest niski koszt przelewów Express ELIXIR – wykonanie przelewu kosztuje tutaj 3 zł. Stałe zlecenia bezpłatne. SORBNET to koszt 35 zł, a przelew SEPA 5 zł. Przelewy zagraniczne nie są drogie w porównaniu do innych banków. Bankomaty banku obsługiwane są za darmo, korzystając z urządzeń Millenium płacimy 1 zł i 5 zł jeśli wypłacamy zagranicą. Wypłata w oddziale kosztuje nas już więcej, aż 6 zł. Konto w każdej chwili możemy otworzyć przez na stronie banku. Konto przeznaczone dla osób mobilnych.

Doskonale sprawdza się u osób, którym zależy na szybkości. W ofercie Banku BZ to jedno z najlepszych kont, które zachwalają sobie ludzie. W kilka chwil możemy stać się posiadaczami takiego konta. Ekspresowo, bez problemów i jakościowo. Zobaczmy dlaczego powinniśmy posiadać rachunek w WZB BK. Wybierzmy kartę dla siebie i płaćmy mniej za konto bankowe.