Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Konto godne polecenia

Konto Godne Polecenia to bardzo ciekawa alternatywa. Rachunek jest
mało kosztowny i pozwoli nam na szybkie zbieranie pkt payback. Nowoczesne konto pozwala na dodatkowy zysk – dostajemy więcej punktów ( za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 pkt payback). Warunki stawiane przez bank nie są trudne. Miesięcznie musimy dokonać minimum 3 transakcje, a suma operacji kartą powinna równać się minimum 300 zł. Konto Godne Polecenia już jakiś czas funkcjonuje w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie płacimy za działanie konta, za kartę płatniczą oraz brak tu także comiesięcznej opłaty za nią.

Ubezpieczenie karty to tylko 2 zł. Dużym plusem jest niski koszt przekazów Express ELIXIR – przelew kosztuje tutaj 3 zł. Zlecenia stałe bezpłatne. SORBNET to koszt 35 zł, a przelewy SEPA 5 zł. Przelewy zagraniczne nie są kosztowne w porównaniu do innych banków. Bankomaty należące do banku obsługujemy za darmo, korzystając z urządzeń Millenium płacimy 1 zł i 5 zł jeśli wypłacamy zagranicą. Wypłata w oddziale to koszt aż 6 zł. Konto bez problemu możemy otworzyć przez na stronie banku. Konto idealne dla ludzi mobilnych.

Świetnie funkcjonuje u ludzi, którym zależy na szybkości. W ofercie Banku BZ to jedno z najlepszych rachunków, które chwalą sobie klienci. W parę chwil staniemy się posiadaczami tego rachunku. Szybko, bezpiecznie i skutecznie. Zobaczmy czemu powinniśmy posiadać rachunek w WZB BK. Zamówmy kartę dla siebie i zacznijmy płacić mniej za swój bank.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *