Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Konto z podwyżką, nowa opcja na oszczędzanie

Konto z podwyżką, nowa opcja na oszczędzanie

co jakiś czas zaskakują nas swoją pomysłowością. Jakiś czas temu Bank ogłosił „Konto z Podwyżką”, które pozwala na uzyskanie dodatkowych 50 zł, za korzystanie z konta. Z pewnością kwota kusi sporą liczbę klientów, którzy mimo wszystko do końca mogą nie wiedzieć jak to działa.

Sam fakt, że otrzymamy cokolwiek za darmo sprawia, że weźmiemy to w ciemno. Bank nigdy nie da jakichkolwiek pieniędzy nikomu za darmo. Kwotę, którą da klientowi uzależni od tej, którą bank wpierw zarobi. Suma zwrotu równa się więc 1% wpływu na konto, ale nie będzie przekraczać 50 złotych.

Jak zarabiać na koncie?

W jaki sposób zarabiać na koncie bankowym? Jeśli chcemy mieć od banku 50 zł, musimy otrzymać na swoje konto dokładnie 5 000 złotych. Nasz 1% premii tyczy się tylko najwyższego przelewu na konto w ciągu miesiąca. Jeśli więc nasza wypłata jest podzielona na części, otrzymamy 1% z 1000 zł.

Warunków otrzymania premii jest mnóstwo. Klient powinien między innymi wykonać trzy transakcje bezgotówkowe, korzystając z karty płatniczej do konta. Samo prowadzenie nie kosztuje nic, ale comiesięczna opłata za kartę debetową w to aż 5 zł. Jeśli otrzymamy mniej niż 300 zł, dodatku nie otrzymamy. Jak więc widzimy nie jest to takie łatwe. Zakładając nowe konto z podwyżką musimy szczegółowo czytać regulamin. Zawsze dostępny jest na stronie www. Zanim więc wyślemy wniosek, zobaczmy czy na pewno otrzymamy swoje 50 zł od banku.

Z pewnością nie każdy będzie mógł liczyć na taki zwrot. Zwróćmy także uwagę na inne szczegóły wybranego konta. Jeśli nie możemy znaleźć informacji na stronce, zapytajmy o to pracownika banku.