Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Konto z podwyżką, zarób na swoim koncie

co chwila chcą nas zaskoczyć swoją pomysłowością. Jakiś czas temu Bank ogłosił „Konto z Podwyżką”, które pozwala na uzyskanie dodatkowych 50 zł, za korzystanie z konta. Na pewno kwota skusi sporą liczbę klientów, którzy jednak do końca mogą nie wiedzieć w jaki sposób to działa.

Na czym można zarobić?

Już to, że otrzymamy coś za nic sprawia, że weźmiemy to bez wahania. Bank nigdy nie przekaże tych pieniędzy nikomu za nic. Sumę, którą da klientowi uzależni od tej, którą bank wpierw zarobi. Suma zwrotu może równać się więc 1% przychodu na konto, ale nie będzie większa niż 50 złotych.

W jaki sposób zarobimy na rachunku bankowym? Jeśli chcemy mieć od banku 50 zł, powinniśmy przelać na swoje konto dokładnie 5 000 złotych. Wasz 1% premii dotyczy jedynie najwyższego wpływu na konto w ciągu miesiąca. Jeśli więc nasza wypłata jest podzielona na części, otrzymamy 1% z 1000 zł.

Warunki otrzymania premii

Warunków otrzymania premii jest bardzo wiele. Klient powinien między innymi dokonać trzech transakcji bezgotówkowych, korzystając z karty płatniczej do rachunku. Samo posiadanie jest darmowe, ale miesięczna opłata za kartę debetową w to aż 5 zł. Jeśli otrzymamy mniej niż 300 zł, dodatku nie dostaniemy. Jak więc widać nie jest to takie łatwe. Zakładając nowe konto z podwyżką powinniśmy szczegółowo czytać regulamin. Zawsze znajduje się na stronie banku. Nim więc złożymy wniosek, spójrzmy czy na pewno otrzymamy swoje 50 zł od banku.

Z pewnością nie każdy może liczyć na taki prezent. Zwróćmy również uwagę na inne szczegóły wybranego rachunku. Jeśli nie możemy znaleźć informacji na stronie, zawsze możemy zapytać o to pracownika placówki.

Karmienie dziecka - zobacz na Ceneo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *