Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Lekcje angielskiego na bardzo dobrym poziomie

nauka angielskiego

Nauka języka angielskiego to element, który w dobie współczesnej stał się czymś elementarnym, wymaganym, koniecznym. Nauka języka nie jest zasadniczo łatwa, aczkolwiek jeśli podjąć ją już od najmłodszych lat, to szansa na sukces jest znacznie większa. Istotne jest to, aby język angielski był obecny na co dzień, aby był on szlifowany. Bardzo ważne jest również to, aby uczyć się go pod okiem profesjonalnych lektorów, we właściwej szkole językowej.

Oferta Języki Katowice

Konkurencja na rynku jest spora. Katowicka szkoła o nazwie Języki Katowice jest miejscem, które we wszelkiego rodzaju rankingach znajduje się na wysokich pozycjach. Ponadto miejsce to cieszy się bardzo pochlebnymi opiniami swoich klientów. Oferta owej szkoły językowej jest bardzo bogata. Skierowana jest ona w głównej mierze do dzieci oraz do młodzieży. Zajęcia w szkole odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu można do każdego ucznia podejść w sposób indywidualny.

Każda osoba zgłaszająca swój akces do udziału w takich zajęciach jest do nich kwalifikowana na podstawie wstępnych testów oraz rozmowy w lektorem. To pozwala realnie ocenić poziom jej zaawansowania językowego. Każda osoba nie tylko uczestniczy w typowych zajęciach językowych, ale także w licznych konkursach, zabawach, a tym samym mowa jest o bardzo dużym zróżnicowaniu zajęć. Na zakończenie edukacji jest oczywiście stosowny egzamin, który weryfikuje poznaną wiedzę oraz umiejętności danej osoby.

W podziale na trzy kategorie

Nauka języka angielskiego odbywa się w trzech różnych kategoriach. Mowa jest mianowicie o:

  • – Economy Class,
  • – Comfort Class,
  • – Master Class.

W kategorii Economy Class mamy do czynienia z 60 lekcjami, z dostępem do różnych materiałów jak również z możliwością korzystania z e- dziennika oraz e- laearning. W Comfort Class mamy to samo co wyżej, a ponadto również można prowadzić konsultacje jeden na jeden, mamy dostęp do pięciu lekcji CLIL oraz pięciu spotkań English Club. Jeśli chodzi o Master Class, to tutaj oferta jest najbardziej rozbudowana.

Poza tym, co powyżej, klient ma do czynienia z 60 spotkaniami egzaminacyjnymi, z dostępem do materiałów egzaminacyjnych, z egzaminem Cambridge jak również w gwarancją zdania egzaminu zewnętrznego.

Języki Katowice jest miejscem cenionym przez klientów również z uwagi na bardzo atrakcyjne ceny. Z roku na rok liczba osób chcących właśnie tutaj uczyć się języka angielskiego jest coraz wyższa, co oczywiście jest najlepszym dowodem na pełen profesjonalizm działania, z którym można w tej szkole językowej się zetknąć.

Opracowane przez: Aneta R.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *