Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Logistyka przedsiębiorstw

przedsiębiorstw jest kierunkiem przyszłościowym, dającym studentom szanse rozwoju oraz ciągłego doskonalenia zawodowego. Dzieje się tak za sprawą ciągłych zmian zachodzących na rynku krajowym i zagranicznym, a także polityki przedsiębiorstw międzynarodowych. pełni role szlaku logistycznego dla przedsiębiorców, dostawców oraz biznesmenów, dlatego też jest miejscem dającym ogromną szanse na zdobycie praktyki zawodowej a także podjęcia pracy w wybranym przez siebie sektorze gospodarczym.

logistyczne oferowane przez Poznańskie uczelnie wyższe kształcą studentów zarówno w dziedzinie handlu, dystrybucji i zaopatrzenia ale także z podstaw marketingu, prawa, rachunkowości czy psychologii, sprawiając tym samym, że absolwenci posiadają doskonałe wykształcenie do zasiadania w kadrach kierowniczych nawet najwyższego szczebla. Studenci odbywają podczas trwania studiów obowiązkowe praktyki zawodowe, dzięki którym już na starcie posiadają niezbędne doświadczenie zawodowe w wybranej przez siebie dziedzinie.

Znajomość branży, liczne kontakty zawodowe, które studenci nabywają podczas praktyk, doświadczenie oraz odpowiednia wiedza z zakresu zarządzania flotą, rozliczania czasu pracy kierowców oraz finansów umożliwiają absolwentom prowadzenie własnej działalności oraz ciągły rozwój zawodowy, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Warto zainwestować w wiedzę, która z pewnością w przyszłości przyniesie profity, satysfakcję, poszerzy horyzonty, da możliwość samorealizacji jak i spełnienia zawodowego.