Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Najnowocześniejszy szpital laryngologiczny we Wrocławiu

szpital wrocław

Szpitali laryngologicznych na terenie Wrocławia jest wiele, jednakże kilka dni temu, dokładnie 19 października otworzono najbardziej nowoczesny . Szpital powstał przy Strzeleckim i określany jest obecnie jako najnowocześniejszy na Dolnym Śląsku.

laryngologiczna

Klinika w której mieści się placówka laryngologiczna znajduje się na powierzchni 7 tysięcy metrów kwadratowych. Niedawno były to dwie lokalizacje znajdujące się przy ul. Legnickiej i Wyszyńskiego.

Nowoczesny i innowacyjny budynek wyposażony jest w ambulatorium z 19 gabinetami lekarskimi. Znajdują się tutaj również liczne pracownie diagnostyczne. W klinice znajdują się bloki operacyjne, a także 12 pokoi, w których pomieści się 24 pacjentów. Klinika wyposażona jest również w bistro-cafe, parking oraz aptekę, z których korzystać mogą zarówno lekarze, pacjenci, jak i odwiedzający ich goście.

Nowoczesne rodzaje medycyny we Wrocławiu

Klinika mieści w sobie nie tylko medycynę laryngologiczną, ale również chirurgię plastyczną, estetyczną i ginekologię. Warto zaznaczyć, że cały obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki czemu bez problemu mogą poruszać się po szpitalu. Klinika wyróżnia się urządzeniami i sprzętami nowoczesnymi i rzec można najnowszej generacji. Lekarze ą dostęp między innymi do diagnostyki endoskopowej i chirurgii w technologii 3D. Najbardziej nowoczesny szpital we Wrocławiu, już zdobył zaufanie ogromnej ilości pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *