Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Najnowocześniejszy szpital laryngologiczny we Wrocławiu

szpital wrocław

Szpitali laryngologicznych na terenie Wrocławia jest wiele, jednakże kilka dni temu, dokładnie 19 października otworzono najbardziej nowoczesny szpital laryngologiczny. Szpital powstał przy Strzeleckim i określany jest obecnie jako najnowocześniejszy na Dolnym Śląsku.

Klinika laryngologiczna

Klinika w której mieści się placówka laryngologiczna znajduje się na powierzchni 7 tysięcy metrów kwadratowych. Niedawno były to dwie lokalizacje znajdujące się przy ul. Legnickiej i Wyszyńskiego.

Nowoczesny i innowacyjny budynek wyposażony jest w ambulatorium z 19 gabinetami lekarskimi. Znajdują się tutaj również liczne pracownie diagnostyczne. W klinice znajdują się bloki operacyjne, a także 12 pokoi, w których pomieści się 24 pacjentów. Klinika wyposażona jest również w bistro-cafe, parking oraz aptekę, z których korzystać mogą zarówno lekarze, pacjenci, jak i odwiedzający ich goście.

Nowoczesne rodzaje medycyny we Wrocławiu

Klinika mieści w sobie nie tylko medycynę laryngologiczną, ale również chirurgię plastyczną, estetyczną i ginekologię. Warto zaznaczyć, że cały obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki czemu bez problemu mogą poruszać się po szpitalu. Klinika wyróżnia się urządzeniami i sprzętami nowoczesnymi i rzec można najnowszej generacji. Lekarze mają dostęp między innymi do diagnostyki endoskopowej i chirurgii w technologii 3D. Najbardziej nowoczesny szpital we Wrocławiu, już zdobył zaufanie ogromnej ilości pacjentów.

Opracowane przez: Aneta R.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *