Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Naturalne porody w prywatnej klinice we Wrocławiu

poród we Wrocławiu

24 godzinny dyżur uruchomił pierwszy we Wrocławiu prywatny szpital ginekologiczna – położniczy. Jeżeli kobieta pragnie urodzić dziecko naturalnie,  w pełni nowoczesnych i komfortowych warunkach ta placówka medyczna, spełnia wszystkie najnowsze standardy. Już w ciągu pierwszego miesiąca działania placówki przyszło w niej na świat dwanaście dzieci.

Jak skorzystać z placówki prywatnej we Wrocławiu?

Prywatna klinika porodowa we Wrocławiu gwarantuje każdej kobiecie możliwość wyboru idealnego dla siebie pakietu porodowego. Najczęściej pacjentki wybierają poród siłami natury lub poprzez cięcie cesarskie. Oczywiście w cenie pakietu znajdują się również badania noworodka, pakiet szczepień oraz pobyt w szpitalu po urodzeniu się dziecka. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru konkretnego lekarza, który poprowadzi poród, a także indywidualnej nocnej pomocy, nawet kilka tygodni po narodzinach w domu pacjentki.

Zalety korzystania z pakietów prywatnego szpitala położniczego

Każda z pacjentek ma możliwość podjęcia decyzji w jaki sposób chce rodzić. Jeżeli istnieją wskazania podejmowane jest cesarskie cięcie. W czasie porodu, każda z kobiet ma do wyboru ogromną ilość akcesoriów. Korzystać można miedzy innymi z piłki, worka sako, masażu i hydromasażu. Dostępna jest także przezskórna stymulacja TENS, znieczulenie zewnątrzoponowe i Entonox. Klinika zapewnia miłą i przyjazną atmosferę, pomoc, w której pacjenta poczuje się pewniej i rozluźni się. Po narodzinach kobietom w karmieniu piersiom pomaga również doradca laktacyjny.

Opracowane przez: Aneta R.