Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Niemrawe społeczeństwo

Rolki i ich rodzaje - wybierz model najlepszy dla siebie!

Nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej wygodne. Przejawia się to tym, że coraz mniej ruszamy się, nie uprawiamy sportów, nie chodzimy na spacery. Codzienne sprawy załatwiamy przez lub telefonicznie. Nie kwapimy się osobiście odwiedzać placówki banku, przecież możemy wszystko załatwić zdalnie. Także nasze rozrywki są coraz bardziej statyczne.

niemrawe społeczeństwoZamiast uprawiać sport, czy chociażby jogging, spędzamy czas po pracy oglądając film lub buszując w internecie. Bardzo dużo czasu zżerają nam portale społecznościowe. Oglądanie zdjęć znajomych, komentowanie ich wypowiedzi, szukanie starych znajomości ze szkoły podstawowej to główna bardzo wielu osób. Starajmy się spojrzeć krytycznym okiem na nasze życie.

Jeśli nadal będziemy odstawiali na dalszy plan, wtedy ze sporym prawdopodobieństwem będziemy mieć problemy zdrowotne w podeszłym wieku. i nie jest już problemem jedynie amerykanów, nas także coraz częściej dopadają te problemy. Stajemy się społeczeństwem cywilizowanym, informatycznym, ale przy tym leniwym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *