Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Nowa kolekcja Head Speed

Nowa kolekcja Head Speed

Nowy sezon sportowy to kolejne wyzwania. Każdego roku w rozgrywkach lokalnych, międzynarodowych lub amatorskich, dziesiątki lub setki tenisistów i tenisistek przystępują do walki o wygraną. Tenis ziemny to bardzo wymagający sport, gdzie liczą się zarówno wysokie umiejętności poszczególnych graczy oraz jakość ich sprzętu. Tylko optymalne połączenie tych dwóch czynników, może doprowadzić nas na tenisowy szczyt, niezależnie, czy walczymy o zwycięstwo w Wielkim Szlemie, czy w lokalnym turnieju amatorskim.

O tym, jak ważne jest profesjonalne przygotowanie sprzętu, który jest gwarancją najwyższej jakości i skuteczności na korcie, wiedzą również przedstawiciele amerykańsko-holenderskiego producenta Head. W związku z tym, przygotowali oni najnowszą kolekcję Head Speed, która powstała z myślą o najbardziej wymagających graczach profesjonalnego cyklu tenisowego oraz amatorach, którzy w wolnym czasie oddają się grze na tenisowych kortach.

Kolekcja dla najlepszych

Kolekcję Head Speed swoim nazwiskiem reklamuje między innymi najlepszy obecnie tenisista na świecie, czyli Novak Djoković. Serb to zawodnik, który od ponad dziesięciu lat utrzymuje się w ścisłej światowej czołówce męskiego tenisa oraz przez wiele miesięcy, łącznie z bieżącym, utrzymywał się na pierwszym miejscu w rankingu męskiego cyklu tenisowego ATP. Od lat związany jest on również z marką Head, której sprzęt pozwolił mu na wygranie kilkunastu tytułów z serii Wielkiego Szlema.

Kolekcja Head Speed skierowana jest zarówno do profesjonalistów na najwyższym szczeblu oraz do graczy, którzy grają w tenisa amatorsko. Z powodzeniem mogą korzystać z niej zarówno kobiety, mężczyźni oraz młodsi adepci tenisa ziemnego. Jeżeli marzymy o sukcesach na światowych kortach, to musimy wybrać wysokiej klasy partnera technicznego. Wie o tym również wspomniany Novak Djoković, dlatego wybrał sprzęt marki Head, który w połączeniu z wybitnymi umiejętnościami tenisisty, pozwolił wejść mu na światowy szczyt.

Szeroki wybór sprzętu

Kolekcja Head Speed to nie tylko rakiety. To przede wszystkim kompleksowe rozwiązanie dla każdego tenisisty, które pozwoli mu na kompletowanie ekwipunku na najbliższy sezon. W ramach nowej kolekcji powstało kilkanaście rakiet tenisowych, które różnią się nie tylko rozmiarem i kształtem, ale wielokrotnie również konstrukcją. To kolekcja, która od lat jest ulepszana i w każdym kolejnym sezonie, na bazie dotychczasowych doświadczeń i konsultacji z najlepszymi, wypuszczane są kolejne jej elementy, których obecność możemy zauważyć u najlepszych tenisistów globu.

Poza rakietami, możemy zwrócić uwagę również na wysokiej jakości obuwie, które z powodzeniem możemy dobrać pod względem nawierzchni, na której będziemy jego używać. Odpowiednio wybrane obuwie pozwoli na swobodne przemieszczanie się po korcie, zwiększy nasza przyczepność oraz zminimalizuje ryzyko kontuzji. Dodatkowo do obuwia możemy zdecydować się na skarpetki z serii Head Speed, które jeszcze bardziej zwiększą nasz komfort na korcie oraz pozwolą na maksymalną kontrolę naszych uderzeń oraz boiskowych wydarzeń. Wysokiej jakości sprzęt już jest, reszta w naszych rękach i nogach. Profesjonaliści powinni również zwrócić uwagę na specjalny sensor, który pozwala dzięki mikro czipowi, na zebranie i analizę danych na temat naszych uderzeń oraz ich mocy. Pomoże to jeszcze lepiej przygotować się do kolejnych spotkań.

Dynamiczna kolekcja!

Sprzęt marki Head, który sygnowany jest linią Speed, cechuje się przede wszystkim wysoką dynamiką. To rozwiązanie, które przypadnie do gustu tenisistom, którzy preferują agresywny i siłowy tenis ziemny. Odpowiednia konstrukcja rakiet marki Head Speed pozwala na pełną kontrolę uderzeń oraz nadawanie większej mocy piłce. Nowoczesna technologia, którą wykorzystano, odciąża nasz nadgarstek oraz pozwala na odpowiednie dopasowanie siły uderzenia do warunków, które panują na korcie. Nie bez przyczyny kolekcję tą reklamuje Novak Djoković, który słynie z bardzo skutecznej gry.

Szeroki wybór elementów kolekcji i rakiety tenisowe Head Speed możemy znaleźć w sklepie internetowym Amazing.pl. To miejsce, które powstało zarówno z myślą o profesjonalistach oraz o amatorach. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli zależy nam na wysokiej stabilności gry oraz odpowiedniemu przekazywaniu energii piłeczce tenisowej to musimy zwrócić uwagę na kolekcję Head Speed i jej najnowsze propozycje, które powstały z myślą o rozpoczętym już sezonie 2020. Wyjątkowy design i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że korzystanie z tego sprzętu to niezapomniane uczucie.

Opracowane przez: ZdrowyWrocław

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *