Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Program antywirusowy Norton – Twój bezpieczny komputer?

Program antywirusowy Norton – Twój bezpieczny komputer?

W dzisiejszych czasach wirusy komputerowe to już nie tylko złośliwe oprogramowanie przenoszone przez płyty, czy pendrivy. Aktualnie najwięcej ów czai się w internecie. Gdzie? Śmiało można powiedzieć, że wszędzie – od linków na portalach społecznościowych, poprzez przez . A skoro zakupach mowa to te wiążą się z przelewami internetowymi. Niestety w takich sytuacjach zagrożone są nasze dane osobowe, które w prostu sposób można wyłudzić, mało tego może również dojść do kradzieży z konta bankowego. W mediach określane jest to jako tzw. cyberprzestępstwo.

Wracając do wirusów – te rozsiewane przez internet mogą też np. skasować nasze najważniejsze dane na dysku. Współczesne ą więc nie lada zadanie. Muszą nie tylko ochronić twardy dysk, ale i nasze działanie w internecie. Mało tego żyjemy w dobie smartfonów, a zatem różnego rodzaju ściąganych aplikacji. Dziś antywirusy potrafią wychwycić i skutecznie likwidować nie tylko powstałe wirusy, ale te jeszcze wcześniej nie wykryte przez urządzenie.

AntiVirus Basic

Jednym z przykładów nowoczesnych antywirusów jest program Norton AntiVirus Basic. Przede wszystkim program oparty jest na jednej z najważniejszych sieci całodobowego monitorowania zagrożeń. Mamy tu także opatentowaną ochronę przed wirusami, czy różnego rodzaju próbami wyłudzania danych, atakami typu „godzina zero”. Najnowsze zabezpieczenia gwarantują aktualizacje pojawiające się w tle. Klienci chwalą sobie również brak wyskakujących reklam nakłaniających do wybrania płatnego rozwiązania zabezpieczającego. Norton AntiwirusBasic to też kompleksowa ochrona przez wirusami typu „spywere”, czy innymi zagrożeniami pochodzącymi z internetu. Całkowicie strzeże Twoich danych także w czasie robienia przelewów bankowych. Sieć domowa strzeżona jest dzięki inteligentnej zaporze.

Program antywirusowy Norton AntiVirus Basic oferuje również odpowiednią techniczną. Decydując się na program klient automatycznie otrzymuje dostęp do specjalisty ds. Norton, który zapewnia skuteczną ochronę Twoich urządzeń. Jeszcze inną kwestią jest usługa 100% Virus Protection, który polega na tym, że w momencie rozpoczęcia subskrypcji otrzymujesz dostęp do wspomnianych specjalistów. W przeciwieństwie jakiegokolwiek niezadowolenia z usługi klient otrzymuje zwrot kosztów. We wstępie wspomnieliśmy o tym jak łatwo można stracić dane na urządzeniu. Dzięki temu programowi mamy możliwość tworzenia zapasowych kopii i dokumentów co zapewnia 25 GB bezpiecznego miejsca w chmurze.

Polecamy: https://evelsoft.pl/