Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Semilac 179 – studniówkowy hit i nie tylko!

Semilac 179 - studniówkowy hit i nie tylko!

Co prawda sezon karnawałowy zbliża się ku końcowi, a także ostatnie klasy maturalne mają swoje studniówki, ale jedno pozostaje niezmienne – hitem tych imprez był lakier Semilac 179! Prowadząc rozmowy z manicurzystkami wysuwa się jeden wniosek. Wszystkie Panie w tym szczególnym okresie chcą po prostu błyszczeć! Producent lakierów Semilac wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientek i stworzył unikalną linię lakierów, które charakteryzują się drobinkami zatopionymi w różno-kolorowych lakierach.

W przypadku Semilac 179 będzie to mieszanka srebrnych oraz czerwonych drobinek. Tworzą one efekt ciemno-różowego złota. Ten lakier świetnie pasuje do ciemnych stylizacji studniówkowych i karnawałowych. Nikomu w końcu nie trzeba mówić, że dla większości kobiet manicure hybrydowy na takie okazje to “must have”. Ale kolor 179 z linii Semilac świetnie sprawdza się także do codziennego noszenia, np. do pracy biurowej. Przy jasnym świetle nie rzuca się w oczy i sprawia wrażenie delikatnego. Natomiast przy świetle jarzeniówek i reflektorów podczas imprez zdaje się mienić wieloma barwami.

Semilac 179 na paznokciach hybrydowych

Oczywiście lakiery Semilac można używać jako zwykłe, ale najlepiej sprawdzają się one w manicurze hybrydowym. Manicurzystki dosłownie prześcigają się w wymyślaniu nowych stylizacji paznokci, łączeniu nowych kolorów i używaniu nowych dodatków. Tak samo było, gdy na rynku pojawił się semilac 179. Od razu podbił serca nie tylko kosmetyczek, ale także ich klientek. Pewnie zastanawiasz się czy taki manicure jest opłacalny i jak długo się utrzymuje? Oczywiście wszystko zależy od kondycji Twojego paznokcia i od tego jak długo będziesz chodzić w większym odroście na paznokciu. Najczęściej hybrydy wymienia się po dwóch do trzech tygodni, jednak nie jest powiedziane, że jeśli Twoje paznokcie rosną wolniej to nie będziesz mogła nosić hybryd dłużej. Wykonanie takiego manicure jest wbrew pozorom bardzo proste i możesz to robić w domowym zaciszu.

Wystarczy zakupić w sklepie z kosmetykami zestaw startowy z lampą UV i poczytać nieco w internecie o tym, jak wykonywać manicure hybrydowy. Oczywiście możesz iść za ciosem i skorzystać z kursu manicure. W zestawach startowych obok lampy UV znajdziesz zestaw lakierów (możesz wybrać czy to będzie Semilac 179 czy klasyczne kolory lakierów). Dodatkowo możesz przebierać w dodatkach, które posłużą do późniejszej stylizacji paznokci. Najbardziej popularne są oczywiście pyłki Indigo, dzięki którym możesz wykonać efekt syrenki lub efekt szronu. Możliwości są nieskończone, wszystko zależy od Twoich pomysłów i oczywiście umiejętności manicurzystki.

Opracowane przez: ZdrowyWrocław