Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Sudocrem to doskonały krem o szerokim zastosowaniu

Sudocrem to doskonały krem o szerokim zastosowaniu

Skóra jest największą częścią ludzkiego ciała, jej rola polega na zapewnieniu bezpieczeństwa całemu organizmowi. Zdrowa, realizuje niezwykle ważne funkcje, dlatego też należy o nią dbać i pielęgnować, by prawidłowo je wypełniała.

Sudocrem – czy to krem o szerokim zakresie działania?

Najważniejszą funkcją ludzkiej skóry jest tworzenie naturalnej bariery chroniącej przed czynnikami zewnętrznymi.

W przypadku wielu kłopotów wynikających z zaburzeń tej osłony, jak podrażnienia, odparzenia czy trądzik, warto zasięgnąć porad dermatologa lub w pierwszej kolejności zastosować preparaty do tego dedykowane. Sudocrem należy do substancji, które powinny stanowić podstawowe wyposażenie domowych apteczek. To krem ratujący i wspomagający naszą skórę w zdrowiu, ochronie i odbudowie. Stanowi on sekret pomagający na wiele dolegliwości skórnych, często za bardzo utożsamiany tylko ze skórą niemowlęcą. Jest to jednak mylące, jego zakres działania posiada znacznie więcej możliwości. Więc sudocrem, na co stosujemy ? To specyfik posiadający wiele właściwości, doskonale pielęgnuje skórę niemowląt, ale także zalecany jest profilaktycznie i przy kłopotach skórnych i odparzeniach ludzi dorosłych. Jest dostępny w różnych pojemnościach na stronie z artykułami medycznymi .

Kosmetyk pierwszego kontaktu dla wszystkich pokoleń

Popularność sudocremu nie bierze się znikąd. Krem ten jest w stanie szybko przynieść ulgę bolącym i podrażnionym fragmentom skóry i równolegle przyspieszając proces regeneracji. Są to cechy dobrego kremu barierowego używanego w leczeniu, jak i profilaktyce. Kto sięga po niego i na co sudocrem pomaga? Nie do końca wiadomo, dlaczego ten kosmetyk przypisany jest niemowlętom. Spełnia się doskonale w użyciu przez młodzież, czy osoby dojrzałe na zadrapania i silne przesuszenia. Z uwagi na zawartość w składzie cynku, bywa również stosowany na trądzik. Tymczasowo łagodzi jego objawy i regeneruje. Komu jeszcze nie są znane rewelacyjne atrybuty tego specyfiku, warto dodać, że jest pozbawiony substancji zapachowych i barwników, co czyni go wszechstronnym specyfikiem rodzinnym.

Sudocrem, prosty skład na wiele zastosowań

Preparat w swoim składzie zawiera głównie sprawdzone substancje aktywne, które fundują dla skóry każdego człowieka nieocenioną pomoc:

 • benzoesan benzylu i cynamonian
 • hipoalergiczna lanolina
 • tlenek cynku
 • alkohol benzylowy

Mieszanka tych składników zabezpiecza przed substancjami drażniącymi (potem, odparzeniami moczem, lub kałem) i działa korzystnie na odbudowę naskórka. Składni te, wykazują również właściwości antyseptyczne i łagodzące, oraz hipoalergiczne co jest bardzo wskazane przy stanach zapalnych. Kompozycja tego kremu tworzy niesamowitą skuteczność i pomoc dla podrażnionej skóry, łatwo dostępny w specjalistycznym sklepie cieszącym się zaufaniem klientów. Sam krem jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne i Instytut Matki i Dziecka.

Na ratunek z apteczki Sudocrem

Sudocrem to krem ratujący w wielu dolegliwościach. Można wymieniać do zastosowania tego specyfiku zwykłe podrażnienia, jak i wiele innych przypadłości:

 • Ukąszenia przez owady
 • Poparzenia słoneczne
 • Trądzik występujący wśród młodzieży
 • Jest lekiem w podstawowym zastosowaniu przy odleżynach u osób starszych, czy jako regenerujący sudocrem na odparzenia u niemowląt
 • Sudocrem można używać również przy delikatnych odmrożeniach,
 • Stosowany jest także sudocrem na hemoroidy,
 • Stosowany również pielęgnacyjne po depilacji i goleniu,

Łagodzi, chroni, nawilża, natłuszcza i dezynfekuje to najważniejsze, ale nie jedyne zalety tego gęstego kremu. W małym pudełeczku kryje się niesamowita moc i kosmetyk jednocześnie. Od wielu już lat utrzymuje się na rynku, przez co zyskał grono stałych użytkowników. Zalecany do zastosowań przy niemowlętach, dzieciach starszych, młodzieży, oraz osobach dorosłych. Regularne używany dobroczynnie wpływa na skórę i zapobiegnie wielu problematycznym sytuacją.

Opracowane przez: ZdrowyWrocław

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *