Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Swobodne konto

Konto swobodne to nowość na rynku finansowym. Na czym polega tego rodzaju konto? Założone w wirtualnym oddziale banku, jakim jest Getin Online. W celu założenia konta nie musimy wychodzić z domu. Formularz wypełniamy w internecie. Co potem?

W przypadku tradycyjnego konta będziemy musieli poczekać na pocztę, co trwa czasem kilka dni. Konto swobodne to ekspresowe uruchomienie. Tuż po uzupełnieniu dokumentu otrzymamy na swój e-mail potwierdzenie, wraz z loginem. Hasło otrzymujemy -em na wpisany wcześniej numer komórki. Na tym etapie niezbędne jest złożenie podpisu na dokumentach, a więc wybieramy się do placówki lub wyczekujemy kuriera. Za prowadzenie konta swobodnego nie płacimy nic, tak samo jak za korzystanie z karty do konta.

Oczywiście tutaj bank konkretnie określa kiedy mamy darmowe konto, o czym musimy przeczytać w regulaminie. Obsługa bankomatów także za darmo, tak jak przelewy krajowe. A wypłacenie pieniędzy w placówce też nie kosztuje nas nic. Swobodne konto gwarantuje nam ciągły dostęp do swoich pieniędzy z pomocą internetu. Możemy bez wychodzenia z skorzystać z konta i otwierać nowe produkty. Otwierając konto możemy od razu zdecydować się na kartę kredytową. Aktywne korzystanie z konta to premia od banku – tutaj można zamówić sobie nawigację do samochodu, drukarkę lub odtwarzacz mp3.

Jak w przypadku innego konta bankowego – nie mamy nic za darmo. Szczegółowo sprawdźmy, jakie są warunki posiadania konta za darmo. W rzeczywistości wygląda to tak, że powinniśmy dostać na swoje konto min. 100 zł i zrobić zakupy z pomocą karty 400 zł miesięcznie. W przeciwnym razie prowadzenie konta kosztuje 9,99 zł. A co z naszą kartą? Koszt to 3,99 zł. Nasze konto za darmo kosztuje więc prawie 14 zł, jeśli nie spełnimy odpowiednich warunków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *