Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Unikalny i nietuzinkowy prezent na Dzień Kobiet

8 marca to dzień, który budzi skrajne spojrzenia. Dzień Kobiet, który jest miłym świętem dla wielu przedstawicielek płci pięknej, ale jednocześnie też część kobiet uważa go za przeżytek czasów przeszłych. Niemniej jednak owo święto w naszych realiach ma się całkiem dobrze i słusznie. Jednym z istotnych aspektów świętowania tego dnia na pewno jest obdarowywanie kobiet najbliższych. To na mężczyznach spoczywa inicjatywa obdarowywania prezentami swoich żon, narzeczonych, partnerek, swoich mam, sióstr, babć oraz innych bliskich kobiet w swoim otoczeniu. Na pewno jednak dla wielu mężczyzn istnieje dylemat na temat tego, co kupić, co ofiarować, co będzie trafionym prezentem na Dzień Kobiet.

Klasyczny przykład PRL-u, czyli rajstopy i goździki to raczej nie jest najlepszy pomysł. Niemniej jednak dla tych mniej i bardziej kreatywnych propozycji odpowiednich prezentów nie powinno zabraknąć. Oczywiście taki prezent powinien być spersonalizowany, zależny od tego, komu jest on ofiarowywany oraz powinien być on osobisty. Złym przykładem byłby nowy mop do podłóg lub forma do pieczenia  ciasta, gdyż trudno tu mówić o zachowaniu aspektu prezentu osobistego.

Pomysły na prezent na Dzień Kobiet

Większość mężczyzn idzie w klasykę. Ta klasyka jednak się sprawdza i jest ona bardzo dobrym rozwiązaniem. Do klasycznych pomysłów na prezent na Dzień Kobiet z pewnością możemy zaliczyć:

  • – czekoladki
  • – kwiaty
  • – kosmetyki

Kosmetyki powinny być tymi ulubionymi, a tym samym bardzo istotne jest to, aby de facto znać gust osoby obdarowywanej. Wśród kosmetyków sprawdzić się mogą kremy nawilżające, kremy odmładzające, ale i tutaj trzeba mieć wyczucie odnoszące się do tego, komu tak naprawdę taki krem dajemy. Bardziej bezpiecznym prezentem mogą być czekoladki czy też kwiaty. Warto znać upodobania osoby obdarowywanej i tymi upodobaniami się kierować kupując taki prezent, ale tak naprawdę trudno będzie mówić o tym, że czekoladki i kwiaty nie sprawią radości i nie będą trafione. Raczej można o nich mówić jako o pewnego rodzaju uniwersalnym prezencie na Dzień Kobaiet.

Nie wiesz jaki kosmetyk kupić? Przede wszystkim warto swoją uwagę zwrócić na kremy pod oczy. Są one bardziej eleganckie i trochę droższe, zazwyczaj w małych opakowaniach. Jest ich bardzo duży wybór. Coś ciekawego z pewnością znajdziesz w serwisie Ceneo z dziale z kremami pod oczy.

Kartki na dzień kobiet

Poza typowymi prezentami na Dzień Kobiet, o których wspomniano powyżej, jak najbardziej miłym gestem będzie także wysłanie osobom bliskim, kobietom bliskim swojemu sercu specjalnej kartki z życzeniami. Sprawdzi się to zwłaszcza do osób, które mieszkają dalej i tym samym bezpośrednie złożenie życzeń w tym dniu nie będzie możliwe. Niegdyś kartka papierowa wysyłana pod adres zamieszkania to była jedyna opcja, jaka istniała w tymże względzie. Dzisiaj mamy do czynienia z jeszcze jedną opcją, która również jest bardzo ciekawa, a która wcale nas nie musi nic kosztować. Mianowicie chodzi o wysyłanie kartek elektronicznych na Dzień Kobiet jeśli oczywiście osoba, do której ta kartka ma być wysłana, posiada adres poczty elektronicznej. Niemniej jednak wciąż bardzo dobrym rozwiązaniem będzie wysłanie tej osobie tradycyjnej kartki tradycyjną pocztą.

Wysyłanie tradycyjnych kartek na Dzień Kobiet to tradycja, która nadal jest żywa. W dodatku wybór jest dużo szerszy, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Wiele propozycji kartek znajdziesz w serwisie Ceneo, wraz z porównaniem ich cen w wielu różnych sklepach. Zakupy dawno nie były tak proste.

A co jeśli nie mamy pomysłu?

Jeśli nie mamy pomysłu na prezent na Dzień Kobiet, to kupujemy klasykę. Jeśli jednak zależy nam tym, aby było to coś oryginalnego oraz nietuzinkowego, to wówczas warto postawić na coś takiego, tym bardziej, że współcześnie mamy w tym względzie pewne możliwości. Przecież ukochaną, bliską sercu osobę możemy zabrać do Parku Trampolin, możemy zabrać ją do SPA, możemy spełnić jej marzenia o ściance wspinaczkowej, możemy zabrać na wycieczkę po jaskiniach, wykupić jazdę konną, zabrać do jakiegoś ciekawego muzeum i de facto można by tutaj wymieniać wiele różnych dostępnych atrakcji. Oczywiście w dobie pandemii pewne możliwości są ograniczone, ale i tak mimo obostrzeń można pokusić się o pewne nietuzinkowe rozwiązania. Jeśli chodzi o prezent dla żony, partnerki, narzeczonej, to jak najbardziej można także pokusić się o jakiś bardzo osobisty prezent, o seksowną bieliznę, ulubioną biżuterię, które na pewno sprawią wiele radości. Z sieci z pewnością można pozyskać bardzo wiele pomysłów na idealne prezenty na Dzień Kobiet. Istotne jest to, aby taki prezent wywołał uśmiech na ustach osoby obdarowanej.

Ceneo stworzyło dedykowaną stronę dla osób, które mają problem z wyborem prezentu. Wystarczy, że klikniesz w ten link, a poznasz setki dodatkowych pomysłów na prezent na Dzień Kobiet. Pamiętaj jednak, że równie ważne co sam prezent jest również to, w jaki sposób spędzi się ten szczególny dzień. Bez względu na to, czy ukochana kobieta jest dziewczyną, żoną, córką, mamą czy babcią, 8 marca panowie powinni pamiętać o tym, aby odpowiednio uczcić ten dzień

Opracowane przez: ZdrowyWrocław

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *