Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – najlepiej i najtaniej

visamed

Sprzęt rehabilitacyjny jest potrzebny bardzo wielu osobom. Różne i wypadki powodują konieczność podjęcia stosownej rehabilitacji. Ponadto również taki sprzęt to element bardzo pomocny w codziennym funkcjonowaniu. Ten sprzęt powinien odznaczać się odpowiednio wysoką trwałością i funkcjonalnością. Właśnie z tego rodzaju sprzętem rehabilitacyjnym można zetknąć się w warszawskiej wypożyczalni/ sklepie o nazwie Visamed.

Szeroka oferta

To, co przede wszystkim rzuca się w i co jest istotne dla każdego klienta, to bardzo duża szerokość oferty sklepu. Znaleźć można tutaj między innymi takie elementy jak:

 • – wózki inwalidzkie,
 • – ortezy,
 • – stabilizatory,
 • – balkoniki, podpórki,
 • ,
 • – materiały sanitarne,
 • – inhalatory,
 • – materace.

Sklep medyczny Visamed to zespół doświadczonych pracowników, wśród których prym wiodą fizjoterapeuci. Dzięki temu każdy z klientów ma możliwość skorzystania z fachowej porady. To bardzo ważne, aby określony sprzęt był bardzo ściśle dostosowany do wymagań danej osoby. To będzie bowiem miało przełożenie na skuteczność rehabilitacji jak również na ułatwienie codziennego funkcjonowania.

Z uwagi na fakt, iż sklep ten posiada podpisany kontrakt z , to tym samym wiele rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego klient może otrzymać za darmo lub za znacznie niższą kwotę. Aby było to możliwe, potrzeba jest oczywiście uzyskać stosowne zlecenie u adekwatnego lekarza, które to zlecenie następnie powinno być potwierdzone w odpowiednim oddziale NFZ. Z takim zleceniem można udać się do Visamed i uzyskać wymagany sprzęt w znacznie obniżonej cenie lub też całkowicie za darmo.

Nie tylko sklep

Visamed to nie tylko sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym, ale także sprawnie funkcjonująca wypożyczalnia tego sprzętu. Wypożyczeniu podlegają łóżka rehabilitacyjne, balkoniki, podpórki, wózki inwalidzkie, materaca przeciwodleżynowe oraz różne potrzebne zestawy. Każdy sprzęt, który jest wypożyczany, firma dostarcza pod wskazany adres, dokonuje jego montażu oraz udziela stosownej instrukcji obsługi. Ponadto w momencie, w którym ów sprzęt nie jest już wymagany, pracownik firmy dokonuje jego odbioru. Każdy z elementów wypożyczanych odznacza się niezawodnością oraz funkcjonalnością. Koszt wypożyczenia jest stosunkowo atrakcyjny i zasadniczo nie przekracza możliwości danej osoby. Tutaj również można liczyć na pewne dofinansowanie.

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się chociażby łóżka rehabilitacyjne wraz z materacami przeciwodleżynowymi. Są one nie tylko znaczącą pomocą dla osób chorych, ale ponadto też bardzo wydatnie pomagają one osobom czyniącym opiekę nad chorymi.

Visamed jest czołowym i bardzo doświadczonym podmiotem w branży zajmującej się sprzedażą oraz wypożyczaniem sprzętu rehabilitacyjnego. Bardzo atrakcyjne ceny, a poza tym gwarancja zadowolenia to elementy, na które kładzie się tutaj bardzo dużą uwagę. Oczywiście tutaj można znaleźć to wszystko, co pojawia się na rynku, można znaleźć wszelkie nowinki technologiczne, dzięki którym danej osoby może przebiegać znacznie sprawniej, a tym samym znacznie szybciej.

Opracowane przez: Aneta R.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *