Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Strona zdrowy.wroclaw.pl istnieje w sieci od 10 lat. Pierwszy wpis opublikowany został w 2013 i od tego czasu właściciel serwisu się nie zmieniał. Opublikowaliśmy 800 artykułów, i ich lista w dalszym ciągu rośnie. zdobywa głównie z racji wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Każdego miesiąca odwiedza nas kilka tysięcy odbiorców.

zdrowy.wroclaw.pl widoczność serwisu w Google

Cena publikacji artykułu dostarczonego przez reklamodawcę: 50 zł netto.

Cena napisania oraz publikacji artykułu: 85 zł netto.

Oferujemy dodanie na stronie wpisu sponsorowanego, zawierającego w treści linki pozycjonujące. Ilość linków uzależniona jest od długości artykułu. Idealnie byłoby, aby tekst wpisywał się w miarę dobrze w segment publikowanych już wcześniej treści. Dzięki temu linkowanie wewnętrzne za pośrednictwem tagów będzie bardziej naturalne, a sam wpis ma większe szanse na zaindeksowanie w Google oraz na zdobycie sensownych pozycji na frazy długiego ogona. Jeśli nie wiesz na jaki konkretnie temat zlecić tekst – skontaktuj się z nami, podpowiemy.

  • Długość: minimum 3500 zzs.
  • Wpis podzielony na paragrafy, rozdzielony śródtytułami w formie nagłówków.
  • Ilość linków dofollow: uzależniona od długości wpisu, 1 link DF na każde 3000 zzs.
  • Rozliczenie: FV.
  • Tematyka: artykuł powinien odpowiadać na jakieś pytanie lub rozwiązywać problem, czyli być użyteczny; najlepiej aby celował w wąską tematycznie frazę z długiego ogona, czyli zamiast „Jak podnieść odporność?” lepiej stworzyć artykuł dziecka przed pójściem do przedszkola?”.
  • Dobrze byłoby, gdyby odpowiedź na zadane w tytule pytanie znalazła się w osobnym akapicie, i zajmowała 2-3 zdania (pod Google Direct Answers).
  • Istnieje opcja napisania tekstu przez redakcję.

Wpis gościnny

Jak opublikować u nas darmowy wpis gościnny? Przede wszystkim artykuł musi być wysokiej jakości oraz unikalny. Nie zostaną opublikowane duplikaty, które pojawiły się już wcześniej pod innymi domenami. Treść musi być nienaganna merytorycznie i językowo. Idealnie byłoby, gdyby tekst dobrze wpasowywał się w treści, które były już wcześniej publikowane w naszym serwisie.

  • Długość: minimum 3500 zzs
  • Wpis podzielony na paragrafy, rozdzielony śródtytułami w formie nagłówków.
  • Ilość linków dofollow: uzależniona od długości wpisu, 1 link DF na każde 6000 zzs.

Zostań autorem

Jeśli chcesz nabyć doświadczenie, możesz zostać stałym autorem lub redaktorem w naszym serwisie. Jedyne możliwe opcje współpracy to wolontariat, praktyka absolwencka lub staż. Niestety nie zatrudniamy nikogo na umowę o pracę, serwis jest zbyt mały i zarabia niewielkie pieniądze. Przygarniemy każdą osobę, która chciałaby pomóc w tworzeniu pożytecznych treści. Jeśli chcesz publikować swoje teksty (mogą być również w formie felietonów) na łamach zdrowy.wroclaw.pl, po prostu skontaktuj się z nami.