Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Przelewy incognito z konta na okaziciela

Przelewy incognito z konta na okaziciela

Rachunki bankowe to powszedni w dzisiejszych czasach. Są jednak chwile w których chcemy być anonimowi wobec banku. Fiskus nie chce, abyśmy byli w stanie ukrywać swoje pieniądze. Chce, aby wszystko było transparentne. Czy możemy otworzyć konto nie podając danych?

Gdy komornik czuwa

Jeśli nad naszym rachunkiem czuwa komornik, każdy następny rachunek z naszymi danymi będzie od razu blokowany. W takim przypadku warto wiedzieć, czym konkretnie jest konto na okaziciela. Zagranicą takie rachunki funkcjonują już od dawna. Niestety u nas możemy otworzyć tego rodzaju konto na okaziciela jedynie w kilku bankach. Obecnie takie rachunki możemy otwierać w instytucjach finansowych.

UrbanCard Prepaid

Bank BZWBK proponuje nam dzisiaj kartę UrbanCard Prepaid, która świetnie funkcjonuje w takich sytuacjach. Kartę zamawiamy przez pod wybrany adres. Ogromnym plusem jest to, że nie podajemy tutaj swoich danych. Więc w żaden sposób windykator naszego nie znajdzie. Karta proponowana przez BZWBK pozwala na płacenie zbliżeniowe, korzystanie z rachunku przez internet oraz wypłatę gotówki w bankomatach. Bez komplikacji możemy nią płacić w sklepach i za usługi.

Minusy karty

Minusem jest to, że naszą kartę możemy doładować maksymalnie do kwoty 500 zł. Nie musimy zakładać oddzielnego rachunku do karty, funkcjonuje ona bez tego. A samo doładowanie karty jest łatwe. Wystarczy wykonać przelew na numer technicznego. Kolejnym plusem jest to, że korzystają z niej od 13 roku życia. Doskonała opcja dla osób z komornikiem i problemami finansowymi. Wybierając takie rozwiązanie szczegółowo przemyślmy wszystkie fakty. Dzięki takiej karcie możemy zrobić wszystko bez zbędnych komplikacji.