Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Korzystaj ze swobodnego konta

Konto swobodne to innowacja na rynku finansowym. Jak działa tego rodzaju konto? Zakładane w wirtualnym oddziale banku, – Getin Online. Aby założyć konto nie musimy wychodzić mieszkania. Dokumenty uzupełniamy w internecie. Co dalej?

Jeśli chcemy tradycyjnego będziemy musieli poczekać na pocztę, co trwa czasem kilka dni. Konto swobodne to ekspresowe uruchomienie. Zaraz po uzupełnieniu dokumentu dostajemy na swój e-mail wiadomość, wraz z loginem. Hasło przychodzi sms-em na podany wcześniej numer komórki. Na tym etapie konieczne jest podpisanie dokumentów, a zatem idziemy do placówki lub wyczekujemy kuriera. Za prowadzenie rachunku swobodnego nie płacimy pieniędzy, podobnie jak za używanie karty do niego.

Oczywiście tu bank konkretnie mówi kiedy mamy darmowe konto, o czym warto przeczytać w regulaminie. Obsługa bankomatów również darmowa, tak jak przelewy na terenie kraju. A wypłacenie gotówki w placówce też jest czymś darmowym. Swobodne konto gwarantuje nam stały dostęp do swoich oszczędności z pomocą internetu. Możemy bez opuszczania domu korzystać z i otwierać inne produkty. Zakładając rachunek możemy od razu zamówić kartę kredytową. Regularne działanie konta to prezent od banku – tutaj możemy wybrać sobie nawigację do auta, drukarkę lub odtwarzacz do muzyki.

Jak w przypadku innego rachunku bankowego – nie mamy nic darmowo. Dokładnie sprawdźmy, jakie są warunki prowadzenia za darmo. Normalnie wygląda to tak, że powinniśmy otrzymać na swoje konto minimum 100 zł i zrobić zakupy z pomocą karty 400 zł miesięcznie. W innym przypadku utrzymanie konta będzie nas kosztować 9,99 zł. A co z naszą kartą? Kosztuje 3,99 zł. Nasze darmowe konto kosztuje zatem prawie 14 zł, jeśli nie będziemy spełniać konkretnych warunków.