Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Catering dietetyczny we Wrocławiu – jak się wyróżnić wśród konkurencji?

Catering dietetyczny we Wrocławiu - jak się wyróżnić wśród konkurencji?

W obliczu stale rosnącej na terenie miasta Wrocław ilości dietetycznych firm cateringowych ważne jest, by Twoje przedsiębiorstwo wyróżniało się na tle innych. Jak to zrobić? Jak zaistnieć w głowach klientów jako firma niezwykła i oryginalna?

Wprowadź coś niezwykłego do menu

Aby się wyróżnić spośród całej masy firm cateringowych, spróbuj urozmaicić oferowane menu. Zbadaj rynek, bądź kreatywny i wymyśl coś niezwykłego, co będzie znakiem rozpoznawczym Twojego biznesu. Nadążaj za trendami i bądź elastyczny, by przyciągnąć na długo wiernych i zadowolonych klientów.

Wychodź do klientów

Nie czekaj, aż klienci sami się będą do Ciebie odzywać, tylko aktywnie ich szukaj! Przygotuj rzetelną i estetyczną ofertę i rozsyłaj ją do potencjalnie zainteresowanych firm, zarówno tych małych, jak i dużych. Uruchom własnymi siłami mini-call center i spróbuj również tą drogą dostać się do potencjalnych usługobiorców. Odśwież kontakty, pojawiaj się z ofertą na targach, uczestnicz regularnie w spotkaniach networkingowych oraz rozsyłaj informację pocztą pantoflową wśród znajomych, by w szybkim czasie pozyskać wielu nowych i cennych klientów.

Prowadź regularnie kanały w social media, dbaj o opinię publiczną

W dzisiejszych czasach, zanim zamówimy daną usługę, sprawdzamy opinie w sieci, lustrujemy fanpage’a na facebooku oraz przeglądamy galerię ze zdjęciami oferowanych przez firmę produktów. Dlatego bardzo ważne jest, by poza dobrą jakością obsługi dbać również o wizerunek w Internecie. Prowadź regularnie fanpage na Facebooku, załóż Instagrama i wrzucaj tam smakowite zdjęcia prezentujące Twoje produkty, a Twoja firma szybko zyska rozgłos nie tylko w sieci, ale i wśród realnych, organicznych klientów!

Zadbaj o estetykę opakowania

Pierwszą rzeczą, z którą ma styczność głodny klient zanim dobierze się w końcu do posiłku, jest jego opakowanie. Dlatego też warto zadbać o estetykę tego elementu zamówienia. Trafnie i estetycznie zaprojektowane opakowanie nie tylko pozwoli w łatwy sposób przetransportować dany produkt i zachować jego pełną świeżość, ale i wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji. Po to właśnie powstały kartonowe opakowania spersonalizowane (z hiszpańskiego: cajas carton personalizadas), Spersonalizowane nadruki na opakowaniach dostawczych mają na celu przyciągnąć uwagę klienta i wzbudzić w nim emocje oraz przyjemne doznania estetyczne, zanim zabierze się za konsumpcję zamawianego lunchboxa. Kwestie te są szczególnie ważne w budowaniu wizerunku firmy, nie bagatelizuj ich!

Opracowane przez: ZdrowyWrocław

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *