Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Gra karciana o antyszczepionkowych oszustach

Gra karciana o antyszczepionkowcach – oszustwo warte kilka tysięcy złotych

Fakt, że szczepionki budzą obecnie wiele kontrowersji, wykorzystało małżeństwo z Wrocławia. Na wydanie gry karcianej o antyszczepionkowach uzbierali niemalże 135 tysięcy złotych. Jakub Stefaniak – twórca gry – przyznaje, że rozgrywka opowiada o osobach, które prowadzą biznes, dzięki oszukiwaniu ludzi.

Oszustwo, sława i pieniądze

Lubisz sławę? Chcesz stać się posiadaczem dużej sumy pieniędzy? Nie interesuje cię moralność? A może nie dostałeś się na wymarzone studia medyczne? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiadasz pozytywnie gra karciana Antyszczepionkowcy.biz nauczy cię skutecznie realizować powyższe cele. To nie jedyny plus. Angażując się w ową działalność rozwiążesz także problem przeludnienia na świecie.

Gra, która zdobyła popularność

Antyszczepionkowcy.biz to gra oparta na czarnym humorze. Ma ona za zadanie uświadomienie społeczeństwa, iż przywódcy ruchów antyszczepionkowych, w swej codziennej działalności kierują się pewnymi, ukrytymi mechanizmami. Gra uderza w ruch antyszczepionkowców, wykluczając, iż ich działanie przynosi jedynie negatywne emocje, nieracjonalny strach i obawy.

Gra zanim jeszcze zdążyła powstać cieszyła się ogromnym powodzeniem. Twórcy w tym celu utworzyli zbiórkę pieniędzy. Jedynie po 14 dniach zebrali ponad 60 tysięcy złotych. Część tej kwoty przeznaczyli na wydanie gry, zaś za pozostałe środki finansowe kupili szczepionki przeznaczone na cele charytatywne. Istotne jest to, że całą sumę twórcy zebrali od osób prywatnych. Nie sponsorował ich żaden koncern farmaceutyczny, ponieważ autorzy gry postanowili pozostać całkowicie niezależni.

Na czym polega rozgrywka?

Gra karciana Antyszczepionkowcy biz. jest stosunkowo prosta w swoich zasadach. Gracz wciela się w postać antyszczepionkowego guru i walczy o uzyskanie wpływów w danej rzeczywistości. Oczywiście, głównym celem gry jest zostanie Pierwszym Prezesem Naczelnej Izby Antyszczepionkowej. Gracz w rozgrywce odnosi się do zakazu powołania się na badania naukowe, które dotyczą szczepień czy też mówi o zniesieniu obowiązku szczepień. Aby rozgrywka była ciekawsza stara się wzbudzić jak największe poparcie społeczne, a w tym celu sprzedaje w swoim sklepie online szereg przedmiotów. Znajdziemy tutaj między innymi: molekularny strukturyzator wody czy detektor biofotonów.

Produkty te istnieją naprawdę i faktycznie można nabyć je w Internecie. Powstały one dzięki fantazji twórców ruchów antyszczepionkowych, którzy nawołują do rezygnacji ze szczepień. Zamiast tego sugerują, że problemy zdrowotne może rozwiązać sok z buraka czy suplementy z kiszonej kapusty. Gra oparta jest na czarnym humorze, jednakże z dużą dawką prawdy.

Opracowane przez: ZdrowyWrocław

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *