Postaw na zdrowie we Wrocławiu

Łóżka rehabilitacyjne i ich funkcje

łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne są sprzętem, który bez wątpienia sprawdza się w wielu sytuacjach. Możliwość ich użytkowania w domu pacjenta jest czymś bardzo istotnym. W dobie współczesnej mamy do czynienia nie tylko z dosyć zaawansowanym sprzętem rehabilitacyjnym. Należy bowiem także wskazać na szeroki dostęp do łóżek rehabilitacyjnych, które można wypożyczyć na określony czas.

Zalety łóżek rehabilitacyjnych

Oczywiście mamy do czynienia z różnymi modelami owych łóżek. W wypożyczalni Visamed zetkniemy się z najwyższych lotów sprzętem, dzięki któremu opieka nad osobą obłożnie chorą jest znacząco ułatwiona. Tym samym jest ona bardziej skuteczna. W tym przypadku ma to kluczowe znaczenie. Cechy, jakie posiadają owe łóżka rehabilitacyjne to w głównej mierze:

– możliwość elektrycznego sterowania takim łóżkiem, co przekłada się także na możliwość ułożenia osoby chorej w dowolnej pozycji,

– możliwość wypożyczenia łóżka dla osoby chorej o maksymalnej wadze 175n kg,

– łóżka rehabilitacyjne, które są tutaj proponowane, zapewniają możliwość uniknięcia zjawiska odleżyn,

– łóżka te posiadają specjalne kółka o średnicy 125 mm, dzięki czemu można dowolnie przesuwać w dowolnej płaszczyźnie,

Funkcje łóżek rehabilitacyjnych

Każdy model łóżka rehabilitacyjnego jest nieco zróżnicowany. W przypadku propozycji firmy Visamed mamy do czynienia z łóżkami, w których można sterować pięcioma różnymi funkcjami. Mowa jest o oparciu dla stóp, oparciu dla pleców, regulacji wysokości, Trandelenburgu oraz odwrotnym Trandelenburgu. Mówiąc o owych funkcjach, należy oczywiście wskazać na sterowanie elektyczne. Jest to możliwe dzięki specjalistycznemu kontrolerowi. Warto także zaznaczyć, z czego składa się każdy z modeli owych łóżek rehabilitacyjnych. Można tu wyróżnić ramie materaca, kółkach, drewnianych poręczach bocznych, drewnianych deskach znajdujących się zarówno w tylnej jak i przedniej części oraz trapezie z wyciągiem.

Komfort wypożyczania

Zakup łóżka rehabilitacyjnego jest oczywiście nieopłacalny. Jego koszt jest bardzo wysoki i tym samym dla większości osób nie jest to możliwe, aby taki zakup móc sfinansować. Jednakże na naszym rynku z powodzeniem funkcjonuje bardzo wiele wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Między innymi obecna jest na rynku wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Visamed. Z jednej strony w tym miejscu mamy oczywiście do czynienia z bardzo profesjonalnym, najlepszym, użytecznym sprzętem. Poza tym również warunki dla wynajmu łóżek rehabilitacyjnych są w tym miehttps://visamed.pl/wypozyczalnia-lozek-rehabilitacyjnych/jscu bardzo korzystne. Koszt miesięcznego użytkowania takiego łóżka wynosi tylko 120 złotych, a koszt dowozu pod wskazany adres tylko 100 złotych. W momencie, gdy łóżko rehabilitacyjne nie jest już z tego czy też innego powodu potrzebne, wypożyczalnia odbiera go bezpośrednio od klienta. Bez wątpienia jest to zatem jedna z czołowych propozycji na naszym krajowym podwórku. Jeśli więc wynajmować łóżko rehabilitacyjne, to takie, które spełni wszelkie nasze oczekiwania oraz potrzeby osoby wymagającej opieki.

Opracowane przez: Aneta R.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *